Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, zsíros bőr ellen...

Pattanások, zsíros bőr ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 13 éves vagyok és sajnos ebben a korban elég problémás a legtöbb tini bőre,ahogy az enyém is... van egy csomó pattanásom,miteszerem és zsíros is a bőröm. 10 éves koromban kezdődött. Kipróbáltam a citromlevet,eukaliptuszt és még a fogkrémet is,de nem vált be. Emelett szőlő arctejet használtam,de semmi. Ha kinyomogattam akkor csak bepirosodott és másnapra teljesen ugyanolyan volt,de pirosabb...

Mit lehet tenni? Sajnos most nem vagyunk abban az anyagi helyzetben hogy drága arckrémeket vegyünk...

Van valami megoldás?

Előre is nagyon szépen köszönöm!🌈😘



2017. jan. 30. 20:46
 1/9 anonim válasza:
Szia nekem is nagyon sok probléma volt a bőrömmel nagyon sok nagy gennyes pattanásom volt én elmentem egy jó bőrgyógyászhoz mert rá jöttem hogy nem elég ha kívülről kezelem kaptam rá gyógyszert a (sotret) nevezetű tablettát amit 1 évig szedtem és azóta csak nagyon ritkán jönnek ki pattanásaim azok is csak mensi előtt de minimális a hegeket meg foltokat több módszerrel is lehet kezelni vannak olcsóbb megoldások reszelt krumpli egy kis mézzel pakolás gyanánt nyugtat és folyadékot pótol vagy a kövirózsakrém pár száz forint a patikába vagy az (ilcsinek) van egy kréme csipkebogyó krém az picit drágább 2-3 ezer ft
2017. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
a hegeket meg lézeres kezeléssel finomítottam plusz itthon kezelés kollagén tabletta sok folyadék + vettem infra lámpát meg biotron lámpát magas víztartalmú kenőcs hámlasztani csak heti 1 X szoktam mert azt sem szabad túlzásba vinni
2017. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a hegkezelést pedig megúsztam volna ha időben orvoshoz fordulok és nem kenem mindenféle drága szarral mert a pattanás kialakulása belsőleges ezért belülről IS!! kell kezelni nem elég kenegetni
2017. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a kevesebb néha több. (en is ilyen korú vagyok hasonlo problémákkal)úgy értem ha magadra kensz minden féle vackot vagy nem javít a helyzeten vagy csak rosszabb lesz.. nem azt mondom hogy ne kend be az arcod különféle krémekkel amik segitenek, de azt ajanlom hogy álld meg a folytons nyomkodást mert a bőröd alatt a rosszul kinyomott pattanás elfertőződhet és elszaporodhatnak a patik. napota többször moss arcot szappanal es vízzel és sok folyadékot, lehetőleg vizet igyál!biztosan szebb lesz tőle az arcod! és ne feltétlenül próbálj ki minden pakolást mer rosszul sülhet el..
2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a garnier pure 3in1 segített.Nem vészes az ára
2017. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
La roche posay effeclar duo+ krém. Iszonyatosan sokat segített nekem:))
2017. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz is egy nagykezelésre, hogy kitisztítsd a bőrödet.
2017. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, és ő fog tudni külön a te arcbőrödre krémet ajánlani. Nem véletlen van erre egy külön szakma.
2017. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon szépen köszönöm!!!/
2017. jan. 31. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!