Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért jó, ha hajmosás után a...

Miért jó, ha hajmosás után a hajamat hajszárítóval megszárítom?

Figyelt kérdés

Szal alapból most miért nem jó az ha hagyom megszáradni, meg mire megszárítom leizzadok a melegtől...

13/f

vállig érő sűrű haj(ha ez számít vmit)


2010. máj. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
pont az a jó, hogy ha hagyod megszáradni, a hajadat sem károsítja.és sok tévhittel ellentétben enm elszel korpás attól, ha pl. nedved hajajl fekszel le aludni.csak vizes hajjal ne menj ki a házból, persze ezt nem 30fokra értem, hanem a hűvösebb, hidegebb tavaszi napokra.
2010. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jó. Csak télen kell, én akkoris csak akkor használok hajszárítót, ha megyek valahova és gyorsan kell, hogy megszáradjon, mert a meleg szobában semmi bajom nem lesz...

Szóval akkor kell, ha egyébként megfáznál vizes hajjal.

Ráadásul nekem a hajam is szörnyen áll a hajszárítótól, sokkal szebb, ha magától szárad...

2010. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A levegőn lévő szárítás a legjobb,a hajszárító forró levegője szárítja a hajad,de tényleg érdemes odafigyelni,hogy ne fázítsd meg.
2010. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!