Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha minden este...

Nem baj, ha minden este hajszárítóval megszárítom a haját a 10 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés
Elég hosszú haja van, és a nagy pancsolásban mindig vizes lesz a haja, törülközővel nem tudom neki elég szárazra törölni, így megszárítom. De nem tudom, hogy ez mennyire tesz jót a fejbőrének?
2011. febr. 20. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban árt neki a vizes fejbőr mint a hajszárító.

Nyugodtan szárítsd meg.

2011. febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposan az embernek még olyan babahaja és bőre van, hogy bármi könnyen kárt tehet benne. Szóval jobb ha nem csinálod! Inkább vágj egy kicsit lejjebb a hajából amíg meg nem tanulja nem bevizezni és töröld meg alaposan :)
2011. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk még levágni a haját, nagy hajjal született, és el sem tudom képzelni őt nélküle! :)

Eddig 1-1 a hajszárító mellett, és ellen. Várom a további válaszokat!

2011. febr. 20. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:

én is hajszárítózom a kislányom haját, 9-10 hónapos kora óta.

nem 2 centi távolságból, meg nem forró levegővel, tehát nem hiszem, hogy ártok vele.

én meg pláne nem vágnám le egy kislány haját.

2011. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem szárítanám! Hisz a felnőtteknek sem ajánlják, akkor egy babának szerinted?

Miért nem adsz rá köpenyt (sisakkal) amíg nedves a haja?

2011. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lanyom is nagyon nagy hajjal szuletett, furcsi utan masfel eves koraig sapkat tettem, van hogy most is.. Van kulon erre a celra egy kis sapkaja. Most 2 eves, nem szeretem hajszaritoval szaritani, nem egeszseges hosszu tavon, sajat magamnak sem szeretem, pedig egeszseges, eros, hosszu hajunk van. fodrasz a vegzetsegem es tapasztalat is hogy hajszrito tenyleg rontja a hajszalak minoseget. Gondoljunk bele, ez egy meleg ho..ami szarit..nemcsak a hajat a fejbort is.
2011. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy hónapos korától szárítom a kicsi haját, mert nagyon hosszú és sűrű hajjal született október közepén. Most 16 hónapos, és nem fél tőle, ahogy a hajmosást is simán elintézzük, leöntöm a fejét és kész.

Szerintem károsabb a félvizes haj és ne adj Isten egy homlok, arcüreg gyulladás.

2011. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is szárítom, mert oltári nagy hajjal született. Mivel nem lehet rendesen szárazra törölni, sokkal jobb szárítani, nehogy megfázzon, a babák legkönnyebben a fejüknél fáznak meg!
2011. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezentúl is meg fogom szárítani én is neki a haját.

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!