Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesti BioHair szalonok milyene...

Pesti BioHair szalonok milyenek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Csak sima hajvágás kéne egyszerű félhosszú formára

2017. jan. 31. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Akkora lehúzás az egész. Én mikor megláttam az árakat nevetve vágtam magam hanyatt. Egy férfi hajvágás 2500?? Igaz én egy vidéki de nagyobb városi szalonba dolgozok 800-1000 ft egy férfi hajvágás. A többi árat nem tudom mert ezen akadt meg a szemem.
2017. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szerintem az ára korrekt,viszont nagy baj hogy a szakemberek tudása nagyon eltérő.Pl a XVII kerületben bizalmatlanul ültem be egy lányhoz és életem legmenőbb séróját csinállta meg.

Egy hónap múlva a Pólusba ugrottam be igazításra,hiába ecseteltem,mit,hogy szeretnék pocsékul kedvtelenül összecsapta.Oda tuti nem megyek nehogy hozzákerüljek,vagy hasonlóhoz.

2017. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár éve voltam, ott frissen mosott hajjal mentem és levágták. Kb 1500-2000ft lehetett. Nem voltam valami elégedett a hajammal és a fodrász modorával sem.


Most újra elmentem mert natúr cuccokat használnak és úgy voltam vele, hogy egy próbát megint teszek vele. Nekem félhosszú a hajam, kb a vállamig ér, pár centivel hosszabb. Megmostam a hajam reggel és elmentem a szalonba. A recepciós nő mondta , hogy a hajam bizony hosszú, tehát 4200ft lesz. Megkérdeztem, hogy lehet-e úgy hogy nem mossàk meg, és csak annyit mondott, hogy lehet, viszont attól még kikell fizetnem a teljes árat.

Szerintem nem fogok vissza menni, a tõredezett részeket vágattam csak le. A recepciós nő pedig nagyon flegmán mondta a nevem és kb minden 2. mondata után oda tette. A fodrász csaj viszont aranyos volt.

2017. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!