Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrus lányok, mennyi időt/en...

Frufrus lányok, mennyi időt/energiát vesz el tőletek a frufru ápolása és karbantartása?

Figyelt kérdés

Dús hullámos hajam van, kb lapockáig érő.

Egyszer eszembe jutott, hogy tök szívesen kipróbálnám a frufrut, meg az arcomhoz jól is állna meg minden, de aztán elvetettem, mert "á, rengeteg ápolást igênyel, türelmem sincs hozzá, stb", de nem igazán tudom kiverni a gondolatot a fejemből.


Akiknek szintên dús és hullámos hajuk van, főleg azok válasza érdekel, de természetesen minden meglátásnak örülnêk!:)


Vagy ilyen hajjal ha frufrum lenne, mindenkêpp kell hajvasaló meg minden szirszar? Vagy ne is reménykedjek hogy elleszek nêlküle?:D


Csak ugye nem szeretnêk egy ilyen projektbe úgy belevágni, hogy nem tudom, mire számítsak.

16/L



2017. febr. 2. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tipikus göndör hajú vagy,akkor esélytelen a fufru:D

Ha csak sima hullámos,de inkább egyenes,akkor meg kb semennyi időt nem vesz el.

Persze sok függ a fazontól is.

2017. febr. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Kb ilyen típusú hullám van benne fésülködés előtt, utána picivel laposabb.


Köszi a választ!

2017. febr. 2. 05:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint amit a femina és társai írnak, hogy ilyen-olyan nehéz, meg ennyi-annyi odafigyelést igényel, meg hogy mennyi szenvedés van vele, kb nem is igaz?
2017. febr. 2. 05:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez jól állna a relytett frufru
2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nincs göndör, hullámos hajam, de azert rendesen elszoktam aludni. ugy hogy reggelre meredezik mindenfele. en altalában bevizezem egy kicsit reggel es hajszárítóval beszáritom. ez kb. 3percet vesz el az életemből. de mondom nekem nincs olyan dús és göndör hajam de szerintem meg a legabszurdabb esetekben és végzel 10 perc alatt a frufru igazítással. és ha szerinted jol állna az arcodhoz bátran probáld ki! en is így gondoltam és nem bántam meg!! ;)
2017. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tundercipello válasza:

Nos bár nekem egyenes a hajam és oldalfrufrum van nyilatkoznék!😉


Télen azon kívül hogy néha nehéz elvalásztani a vállig érő hajamból semmi baj nincs vele! Ahogy előző is írta ellenség a szél;víz;izzadás


Nyáron már sokkal több! Felkötnéd a hajad de nem fér bele az egész a copfba izzadsz tőle stb.

De minden bajt félretéve a képeken nagyon jól lehet vele játszani hogy hogy nézzen ki! Mindent összetéve én szeretem a frufrum csak néha kitépném idegemben😅😶😶

Egyébként te szereted a frufrud?😊

2017. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor februárban levágattam, de összevissza állt mindig, úgyhogy eltűztem, azóta meg szép csendben visszanőtt.


Se nem szerettem, se nem utáltam, csak volt és kész.

2017. aug. 3. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap 40p
2019. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!