Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajradir fodrasz nelkul?

Hajradir fodrasz nelkul?

Figyelt kérdés

Szoval sotetvoros a hajam. Fodrasz elrontott valamit murvara-bocsanat!

A szoke hajambol kellett volna nagyon vilagos barna-sotet szoket csinalnia. Elrontotta nagyon szepen. Pedig nem 5ft volt, tapasztalata is van boven, sokan jarnak oda, eddig nem volt ilyen.

2hete lett festve. Azota kerestem fodraszokat a kornyeken, kozeli varosba, de senki nem tudott adni idopontot, maximum vagasra, vagy olyan akihez inkabb nem megyek.

Nekem szombaton munka van, es ha a fonokom ezt latja, vagy kirug,es nem vesz fel rendes allasba,vagy nem tudom.. Ez alapkovetelmeny is volt, nem egy gyar, nem mindegy hogy jelenek meg. De ez nem az en hibam.

Szeretne. leradirozni, hogy legalabb egy barna festeket tudjak kenni ra. Az is jobb lenne, olyan szolidabb.

Melyik radirt javasoljatok? Hany % oxival? Minden tapasztalat, velemeny jol jon. Fontos nekem ez az allas, 2 sulit vegeztem el, egyetemre is mentem, erre tettem fel mindent. Sikerult probaidore mennem, de ha ezzel elasom magam...

Szoval koszonom a gyors valaszokat elore is!



2017. febr. 2. 04:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Nyilvan a fodraszkellekesnel megkerdezem mindenkeppen majd.
2017. febr. 2. 04:42
 2/2 anonim ***** válasza:
A Dm-be is lehet kapni.Colour B4 Hair Color remover extra. És javaslom inkább egy sötétebb szőke hajfestéket vegyél, pl loreal casting creme gloss, ami egy szinező. És az amúgy is sötétebb lesz mint a képen.
2017. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!