Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tennék-e valami kárt a hajamba...

Tennék-e valami kárt a hajamban, illetve jól állna-e?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és beszeretném festeni a hajam feketére(elsősorban kicsit szeretnék eltérni a megszokottól és kiszeretném próbálni)Eredetileg vörös hajam van és kék szemem.Mennyi passzolna hozzám a fekete?Rossman vagy DM-ben lehet olyan "hajfestéket" kapni ami pár mosás után ki jön?Köszönöm a kérdéseimre a választ!:)

2017. febr. 2. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk sosem értettem egy fiú miért festi a haját, pláne ennyi idős korban, de inkább fekete, mint szőke :D

Alapjáraton szerintem a kék szemhez jól néz ki a fekete haj.

De ha világosabb tónusú vörös vagy, akkor még a kimosható is megfoghatja az eredeti hajszíned fekete esetén.

Biztos lehet kapni, de a Rossmannak van online shopja, azon rá tudsz keresni tényleg van-e :D

2017. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anide_enez válasza:
Szerintem próbálj fel egy fekete parókát mielőtt befestened a hajad.
2017. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!