Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsirosodik a...

PoganyBianka kérdése:

Nagyon gyorsan zsirosodik a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eszmeletlen gyorsan zsirosodik a hajam. Ez alatt azt ertem hogy ha este megmosom akkor mar masnap reggel mar zsiros is. Minden kiprobaltam mar tenyleg a bolti szereket biztos. A kerdesem az lenne, hogy nincs e valakinek veletlenul titkos otthani receptje ami ezt vegre elmulasztana mert megorulok tole? De ha tudna valaki meg esetleg valami bolti szert az is jo lenne hatha meg nem probaltam.

2017. febr. 5. 00:20
 1/6 anonim válasza:
36%
Használj száraz sampont, általában utána lassabban zsírosodik a haj, mint mosás után, és amúgy sem tesz jót, ha minden nap mosod.
2017. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Növeszd meg mint Gleen Tipton például 83-ban a' Screaming for Vengens turnéján !

Nem kell megmosni csak egy-két hetente ,ha így folytatod paranóniás leszel . Tanúlj meg gitározni is, nem lesz gondod a' metál szólókra !



[link]

2017. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt akartam !


[link]

2017. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Mossad ritkábban! A napi hajmosástól csak még jobban zsírosodik a haj, ördögi kör.

Nem mindig kell sampont sem használni, moshatod tiszta vízzel is. A sampon kiszárítja a fejbőrt, a szervezet ezt érzékeli, és több zsírt termel. Eleinte lehet, hogy rossz lesz, ha nem mosod annyiszor, de aztán megszokja a hajad, és nem fog olyan gyorsan zsírosodni.


Leírom, hogy én hogy szoktam. Extrémnek tűnhet a tiedhez képest, de nekem bevált:

Heti egyszer-kétszer mosok hajat, általában csak sima vízzel. Sampont csak akkor használok, ha nagyon füstös vagy poros helyen jártam, vagy nagyon megizzadtam, de akkor is csak egy könnyű biosamponnal átöblítem, semmi extra. Szép, tiszta, egészséges, és mióta így csinálom, soha nem zsírosodik.

2017. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen hosszú a hajad?
2017. febr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha vékonyszálú a hajad, semmi nem fog segíteni. Nekem az, és mindent kipróbáltam ami megvehető rá. A ritka hajmosás sem segített.
2017. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!