Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, oldalt felnyírt haj?

Csajok, oldalt felnyírt haj?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 07:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Meguntam és növeszteném vissza. Kb 4cm most. Nem tudom felkötni a hajam, mert iszonyat csúnya. A fülem mögé nem ér, ha lesimítom csúnya pajesz. Ti mit csináltok vele?
2017. febr. 5. 07:18
 2/8 anonim ***** válasza:

En atfesultem a masik oldara, tehat at tettem a valasztekot, es ugy takarta amig megnott. Persze kellett hozza fodrasz is, hogy ugy igazitsa a frizurat hogy hordhato legyen.

Mindjuk nekem eleg sok hajam is volt hozza, kb all alattig ert mikor fel volt nyirva egyik oldalt, es folyamatosan vagattam utana amig egyforma hosszu nem lett mindkrt oldalon.

2017. febr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kb 4 hónapig növesztettem és utána is még elég rövid volt, de ahhoz már jó volt, hogy egy egyszerű rövid pixi frizurát vágassak.
2017. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy még sokáig kölünböző hoszúsági legyen a hajat, akkor vágasd le mindenhol tüsire.
2017. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet, de inkább kihagynám. Örülök hogy végre megnőtt.
2017. febr. 8. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszú a hajad a többi részen?
2017. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vállig ér.
2017. febr. 9. 04:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csak vállig, akkor a felnyírt rész 1 év alatt tuti megnő.

Csak az egyik oldalt van felnyírva?

2017. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!