Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi sampon hajnövesztésre/ha...

Bánfi sampon hajnövesztésre/hajhullásra?

Figyelt kérdés

A hajam eléggé elkezdett hullni tél óta, ugyanakkor szeretném növeszteni is a hajam.

Alkalmas ez a sampon hogy felgyorsitja a hajnövekedést?

Válaszokat köszi előre!



2017. febr. 5. 15:30
 1/2 anonim válasza:
Szerintem megéri. Személyes tapasztalatom nincs, de ismerek olyat,aki használja és neki bevált.
2017. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Panthenol spray állítólag jó rá, sok helyen olvastam, hogy rendbe teszi a fejbőrt és puha lesz tőle a haj, gyorsabban is nő. Hajmosás előtt kell kb. egy teniszlabda nagyságnyi habot beledörzsölni a fejbőrbe/hajra és mint egy pakolást rajta hagyni kb. fél óráig. Azután le kell mosni samponnal. Nem tudom mennyire hatásos, egy próbát megér. Nekem is el van vékonyodva a hajam és eléggé hullik is, most ezt tervezem kipróbálni.


A kérdésedre még válaszolva, mindenkinek más válik be, én Bánfi hajszeszt használtam, de nem vettem észre semmilyen változást.


Ja és még amiről olvastam jókat az az Alpecin C1 koffeines fekete sampon. Azt is szeretném kipróbálni, hogy milyen, hátha.

2017. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!