Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babahaj meg ugy a hajammal...

Babahaj meg ugy a hajammal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Levagtam a babafufrumat de mellette novesztenem vissza masreszt meg a korabbi emo korszakombol az oldalfufrut szeretnem hozzanoveszteni, apamek meg mondjak novesszek fufrut de nekem volt mar oldal meg egesz homlokos fufru is, tuti nem valo nekem az, kezelni se tudom meg hamar zsirosodott anno a fufru bolsan csunya voltam tole allandoan bantottak nekem ez nem hianyzik megint na meg a fufru hatranyai se, eddig csak oldalra csattoltam el azt a fufrut. Ha kozepen csatolnam el ugy hamarabb hozzanol a hajhoz mert novesztenem? Gyorsan zsirosodo hajra mit ajanlotok sampon markakban, Head n Shoulderset hasznalok mar 1 ideje, csak most nem a citromos át hanem valami narancssarga viragos fajtat hasznalok. Privatba tudok kuldeni itt vagy messengeren kepet kb lapockaig ero felhosszu hajam van de novesztenem mert sokan mondjak hogy a hosszu haj a szep, novesztenem is tovabb ha apamek le nem vagattattak volna. Fekete hajveget kb mennyi ido alatt tudnek lenoveszteni, vagy mit lehetne vele kezdeni hogy eltunjon az a kis fekete meg, nem szeretnem leszivatni mert nagyon gyonge jelenleg a hajszerkezetem, latszik kisse a fejborom, el van vekonyodva a haj a sok butasagom miatt most szedek ra hajvitamint napi 2ot reggel es este? Kerek hosszukas, ovalisabb archoz milyen hajak allnak jol kiengedve es barhogy mashogy elkeszitve?(kiengedve pl vasalva gondoritve kreppelve stb.) Koszonom a segitseget nagyon fontos lenne nekem.
2017. febr. 5. 22:36
 1/1 A kérdező kommentje:
Gyorsan citromosat
2017. febr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!