Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csináltatok az arcotoko...

Ti mit csináltatok az arcotokon lévő "grízzel", vagy fehér mitesszerek vagy zsírmirigy. Azt sem tudom, hogy nevezik . Csak milliónyi van az arcomon, és ha kinyomom van hogy feldagad és pocsék lesz?

Figyelt kérdés

Nem birom már, voltam borgyogyásznál is, de csak krémet irt fel, ami semmit sem ért . Bármi tipp?Fiu vagyok, és kb 20 nap mulva lesz egy fontos esemény ahova mennem kell, de nem birok igy, ha a tukorbe nézek, depresszió jön elő.. :( már senkinek sem birok az arcába nézni.

Ja és szedtem 3 hónapig is a sotretet, de rosszat tett a májamnak és nem engedte az orvos, h tovább szedjem.


2017. febr. 6. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz, ő szépen kiszedni neked. Az ő módszerreikkel biztosan nem dagad fel az arcod, max egy picit piros lesz, így az esemény előtt 2-3 nappal érdemes menni.
2017. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!