Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intenzív vörösből csoki barna?

Intenzív vörösből csoki barna?

Figyelt kérdés

Eddig Alfaparf Red Boosterrel festettem a hajam. Szerettem, hogy intenzív piros a hajam, viszont borzalmasan kopik, fog. Főleg a hajvégeimen kopott erőteljesen. 2-3 naponta hajat kell mossak, így már a második hajmosás után nem voltam teljesen kibékülve a színével.

Most úgy döntöttem, hogy szívesen váltanék dögös csoki barnára. Elmentem, megvettem az Alfaparf csoki barnáját. Felkentem, hagytam 40 percet a hajamon.

Lemosás és szárítás után ért a csalódás. Annyit értem el, hogy ENYHÉN!! megsötétítette a vöröset. Azóta már 2x hajat mostam és úgy néz ki a hajam, mint mielőtt befestettem. Kopott vörös.

Tudnátok adni valami tippet, hogy hogyan érhetném el a vágyott fényes csoki barna hajszínt? Tudom, hogy sem elsőre, sem másodjára nem lesz meg a szín. A vörös sem lett egyből olyan, mint amit szerettem volna, viszont felesleges köröket nem szeretnék futni. Persze a festék sem olcsó csak úgy kenegetni. Szőkíteni nem szeretném.

Előre is köszönöm!


2017. febr. 7. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!