Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontott hajszín korrigálása-...

Elrontott hajszín korrigálása- help?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ma voltam egy ismerősöm ismerősénél, aki fodrász, megbeszéltük, milyen hajam legyen, rábólintott, kevergetett, aztán "ajjajajj" volt.

A kért bronzvörös árnyalat helyett se nem barna, se nem vörös hajam lett. ( Alapból nem a hajammal van a gond, régen voltam bronzvörös, ráadásul akkor otthon csináltam "ócsófestékkel" semmi előkezelés stb.. minden nélkül.).

Ahogy telik az idő, ez a "szürke" és komor szín egyre inkább zavar.

A festés 3 napja volt, a kérdés, hogy most megpróbálhatom átfesteni vörösre?

Pl. világosabb, élénkebb vörössel érhetek el valami pozitív eredményt?


Az eredeti hajszínem barna, rengeteg természetes vörös pigmenttel ( azaz, nem csak visszfényben látszik a vörös árnyalat, hanem sima napfénynél is)


2017. febr. 7. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami kíméletes, kimosható színező lenne jó elsőre, aztán ha kicsit pihent a hajad, akkor keress rá valami rendes festéket.

Ha nem túl sötét a színe, akkor egy 6-os mélységű vörös befogja 9-es oxival.


Eurósban is lehet kapni Joanna színező sampont, egyenletesen kopik, nem drága, nem roncsolja, és teljesen ki lehet mosni. Azzal meg tudod nézni, hogy egy vörös festékkel kb. mit érsz el, világosítás nélkül.

2017. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Veszel a boltban bronzvörös festéket és befested azzal. A vörösök simán befedik a barnát, max sötétebb lesz egy kicsit, de majd idővel úgy is kopik.. A johanna-színezővel az a baj, hogy a sötét festéket nem fogja befogni. Semmi nem látszik majd rajta.
2017. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!