Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás, hajfestés ammónia...

Hajhullás, hajfestés ammónia mentes színezővel?

Figyelt kérdés

Hullik a hajam, mosáskor elég sok kijön és van már pár ősz hajszálam is. Bár mindig is sok hajam jött ki, gyerekként is, de most már a vastagságán is észre lehet venni. Régen ezzel nem volt problémám, dús hajam volt a hajhullás ellenére is. Nem tudom mitől hullik, amiatt, hogy közeledek a 30 felé, vagy, azért, mert vérszegény is vagyok meg a pajzsmirigynél is volt egy kis eltérés, de az minimális volt, nem szedek rá semmit. Szeretném befesteni a hajamat ammónia mentes tartós hajszínkrémmel.(Loreal Casting Creme Gloss). Nem tudom bele-e merjek kezdeni, már megvettem a festéket is. Ez nem fog rontani a hajamon, nem fog tőle jobban hullani vagy töredezni?

Van itt olyan akinek hasonló problémája van és mégis festi a haját?



2017. febr. 3. 03:53
 1/3 anide_enez válasza:
Hajhullásnak számos oka lehet, de nem gondolom hogy a festés ezen rontana. Mielőtt befestened mindenképpen vágass belőle mert említetted hogy töredezett a vége,és ajánlanám a Stella Vitaline Liquid hair nevű folyékony hajat ami gyógynövények kivonatát tartalmazza és hajfestéketbe belekeverve is használhatod,majd később a haj szárítás alatt is. Nagyon gazdaságos pár csepp elegendő belőle nekem már fél éve megvan és még nem fogyott ki pedig naponta használom hajszaritasnal.
2017. febr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2-5 cseppet hogyan lehet eloszlatni az egész hajon???
2017. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Utána olvastam kedves első, ez hajhullásra ami a kérdezőnek van semmire se jó, ez töredezésre van.. Tehát a kérdése nem lett megválaszolva.
2017. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!