Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Törött, de hosszú vagy frissen...

Törött, de hosszú vagy frissen vágott, de rövid haj? Van köztetek, aki nem vágatja le?

Figyelt kérdés

Elég régóta növesztem a hajam és már jó hosszú, de még mindig nem akkora, mint amekkorát szeretnék. Még egy 10 centi kéne és meg lennék elégedve.

Viszont töredezett a vége... és legalább 10 centit le kéne vágni belőle és nincs szívem levágatni. Van köztetek olyan, aki úgy van vele, mint én?



Arra gondoltam, hogy növesztem még 10 centit, és onnét kezdve havonta 1 centit mindig visszavágatok és így egy idő után lenő a széttört rész és akkora marad a hajam, mint amekkorát szeretnék. Vagy ez így nem jó megoldás? Inkább levágassam?


2017. febr. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha törik, az már régen rossz, én biztos elmentem volna levágatni.
2017. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10 cm már nem olyan sok. Ha viszonylag gyorsan nő a hajad akkor fél év alatt megvan.


Én egyébként azt csináltam volna, hogy 2-3 havonta vágattam volna a hajamból. Most ha már 10 cm a töredezett rész, azzal már semmit se tudsz kezdeni. Le kell vágni.

2017. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 100%-ig megértelek, régóta növesztem a hajam, végre szép hosszú de nekem is még kb 10 centi kéne. Én azért 3-4 havonta elmegyek fodrászhoz, levágnak 2 centit és az nem is feltűnő, meg egészséges is. Szerintem te is vágass le, amennyit muszáj, utána szebb lesz sokkal. Rosszabbul jársz, ha még növeszted vágás nélkül, mert csak feljebb fog törni.
2017. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már 10 centi töredezett, az csak egyre jobban fog törni, és nem fog megnőni a hajad, ráadásul irtó csúnya látvány. Szerintem abszolút nem éri meg a hosszú, de élettelen haj. Inkább rendszeresen vágass belőle egy kicsit, tartsd egészségesen, és meglátod, gyorsabban is fog nőni!
2017. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!