Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítő krémet...

Milyen szőrtelenítő krémet ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Kiakarom próbálni a krémet de nem tudom milyet vegyek! Milyen márkát vegyek? Meik válik be a legjobban? És hova használjátok? Köszönöm a válaszokat!

#márka #első #krém #szòrtelenítő
2017. febr. 11. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Semelyiket. Ugyanannyit ér mint egy borotva, csak hosszabb idő használni, drága, büdös, hülyén szedi le a szőrt.

Kiskamaszként próbáltam mert voltam olyan hülye, hogy elhittem a "borotva erősíti a szőrt" mendemondtát. De semmiben nem jobb nála.

2017. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Veet-et tudnám ajánlani. Nekem nagyon bevált, bár igaz, hogy nem mindenkinek szedi le rendesen. Nem igaz, hogy büdös. Szerintem a Veet érzékeny bőrre változatának egész jó illata van. De nagyon figyelni kell arra, hogy mikor jár le, mert lejárat után már tényleg büdös és nem is használ. Én általában hónaljra és lábra szoktam. Szerencsés vagyok, mert nekem ritkult és halványult tőle a szőröm (nem tudom miért, vagy hogyan). Viszont arra nagyon figyelj, hogy ne maradjon fent az előírtnál több ideig, mert akkor szétmarja a bőröd. Ne gondolj túl komolyra..olyan mint az égés; piros és fáj. Először próbáld ki kisebb területen mert elég sok olyan anyagot tartalmaznak, allergiás lehetsz. (Lehet, hogy a krémet nem tudod leszedni azzal a ki cuccal ami hozzá jár, ajánlom, hogy dörzsöld meg még egyszer utána a szörtelenített területet szivaccsal, az a tuti) :)
2017. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia :) én a Lidl-be vettem a Cien szőrtelenítő krémet és teljesen jó. Azt a szőrt, amit eddig borotváltam nem szedi le. De karról meg combon ahol gyengébbek a szőrszálak onnan teljesen lehozta. Nem csípett, nem mart. És piros se lettem utána. Bár ez teljesen bőrtípusfüggő.
2017. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!