Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Valaki használt már...

Lányok! Valaki használt már szőrtelenitő krémet szemöldökhöz?

Figyelt kérdés
Én ma próbáltam ki és az utasítások szerint csináltam, de nemvolt ráírva hogy szemöldökre is ajánlott, na mindegy a lényeg a lényeg, hogy aggódom hogy a későbbiekben kialakulhat valami, avonos a cucc és érzékeny borhoz ajánlott..i

2016. nov. 23. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Oda minek hasznalnek?? Kiszedem formara, nem akarom az egeszet leszedni, lol.
2016. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az egészet szedtem ki, gondoltam hogyeleg nnyilvánvaló hogy csak a lenovest "szedtem"ki vele
2016. nov. 23. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Woopy Goldberg? :D
2016. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi bajod lesz tőle, max ha érzékeny a bőröd az ilyesmire, kipirosodhat.
2016. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RoseTyler ***** válasza:
57%

De most ez olyan, ami leoldja a szőrt? Mert az kb. olyan mintha borotválnád, egy (max. két) nap és kinő.

Miért nem szeded ki inkább csipesszel? Vagy cérnával?

2016. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én kb 14 évesen kipróbáltam, de béna voltam és a fél szemöldököm lejött xD utána vagy egy hónapig növögetett vissza, ráadásul a suliban minden héten volt úszás, és kissé átlátszó volt négy héten át menstruálni, hogy a megrajzolt szemöldököm le ne mosódjon...:DD


szal sztem hülyeség, miért nem jó a szemöldökcsipesz?

2016. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gáz ha a szemedbe kerül. De inkább ne csináld, hülyeség. Menj el kozmetikushoz vagy használj csipeszt. A szőrtelenítő krém csak annyit ér mint egy borotva. Két nap múlva úgy fogsz kinézni mintha borsot szórtak volna a szemed köré.
2016. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tinikent rakentem a Veet-et az arcomra es napokig voros volt tole.
2016. nov. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez miert parkapcsolati tema?? Egyebkent jobb a csipesz,azzal egyenletesebben ki lehet szedni es nem maradnak el szorszalak..
2016. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj kozmetikushoz, ő gyantával ki tudja neked szedni normális formára és sokkal szebb is mintha csipesszel lenne szedve. 600ft egy szemöldökszedés a kozmetikusomnál, szerintem máshol sem lehet sokkal több.
2016. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!