Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy fiúnak mi a fenének kell...

Sens0r kérdése:

Egy fiúnak mi a fenének kell borotválni a hónalját?! Ez miért lett divat? 15/F

Figyelt kérdés

Sok fiúban túl sok a női hormon...

Mit gondoltok lányok?



2017. febr. 11. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Bocs de én fiú vagyok.

De amúgy ez buz*s... kivéve ha nagy dzsumbuj van ott.

2017. febr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert igy jobb es kesz. 17L
2017. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert dilik.
2017. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
És egy lánynak? :)
2017. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
73%

Reggel is es most is folytatod.. Igaza vopt reggeli valaszolonak de mindegy....

Amugy meg 1. Sok sport miatt kell borotvalni pld uszas.

2. Higenikusabb.

3. A honajszor nem eppen a legvonzobb dolog.

4. Ha izzadsz a szorben csak tovabb marad ott az izadtsag es vele a buz..


Mielott itt neki allsz itt nozni masokat nezz magadba, te nyavajogsz most is es az volt a celed hogy igazat adjunk neked es szidjuj ezeket a "mai " fiukat.


Mellesleg zuhanyzas kozben 0as geppel athuzom 1-2 szer ha nagy es volt nincs kb 5 masodpercbe se telik...

2017. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
51%
Esztétikusabb a látvány, ráadásul nem hinném, hogy egy lány engedné, hogy esőerdővel megáldott hónaljjal karold át :)
2017. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Stílustól eltekintve én sem értem. Ráadásul az izzadtságnak csak nagyobb felületet ad, meg bizonyos mennyiség alatt nem hagyja, hogy az egész oldaladon végigcsorogjon, szóval megvan a funkciója. A borotvált meg elég groteszken néz ki. Mondjuk lehet engem fenntartással kell kezelni ebben a témában, mert a szőrtelen puncit is elég furának, nemszexinek és kislányosnak tartom.
2017. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Domiking12 válasza:
18%

#5 fogalmam sincs miről beszélsz...

Én most tettem fel először ezt a kérdést.

2017. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 $$$$$ ***** válasza:
84%
Hat bennem semmi női hormon nincs. Stilusra is egy rövidhajú motoros, bőrkabatos stilisú srac vagyok a rap-et és a rockot szeretem. Utalom Justin Bieber zeneit meg a hasonlókat. Valamint a pávahajat, fülbevalót se értem. Mégis borotvalom a hónaljam mivel zavar ha szőrös. Nem higenikus. Valamint könyebben be is izzad amikor szőrös. Ezt tapasztalatból mondom. Meg amhvy is én úgy vagyok vele hogy én elvárom egy lanytól hogy borotvalja akkor ő is elvarhatja tőlem ! Meg engem zavar is...
2017. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Higénia miatt. Meg undorító ha ilyen nagy erdő van ott.

15/L

2017. febr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!