Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg egészséges egy nőnek...

Tényleg egészséges egy nőnek is borotválni az arcát?

Figyelt kérdés
Youtube-on van fent elég sok videó amibe a tizenéves lányok azt taglalják milyen egészséges és jó leborotválni a kis babaszőröket (tudjátok, ami még nem látszik, csak olyan mint az őszibarack :D ) Szóval azt mondogatják, hogy leszedi az elhalt hámsejteket, lassítja az öregedést, simábbnak tűnik az arc. Lehet hogy ez mind igaz és jó,de ha leborotváljuk a szőrt, az nem lesz erősebb idővel? Ha tényleg ennyire hasznos lenne, akkor miért nem bevett szokás a nők körében (mármint akiket én ismerek) a borotválkozás?

2015. máj. 21. 21:17
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem erősebb lesz,csak mivel a tövénél vágod el és úgy nő tovább,emiatt úgy tűnik.

Ez szerintem ugyanazt takarja nagyjából,de lényegtelen :D


Én nem tenném a helyedben.

2015. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem elég hülyeség.

itt a gyakorin sokat írják, hogy a borotvától nem erősödik a szőr, csak a teteje, de nálam ez nem igaz. évekig borotváltam, és most, hogy epilálok egy ideje, tehát új szőr nő a tüszőből, sokkal erősebb, mint régen...

a borotva szerintem irritálja a bőrt. az elhalt hámsejteket hámlasztással lehet leszedni, vagy bőrradírral, ami simítja az arcot, az öregedés lassításában szintén jó a hámlasztás, meg a retinol, antioxidánsok. szóval ezekre van jobb, bevált, tudományosan bizonyított módszer. szóval teljesen hülyeség borotválni. : D

2015. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Missi_Key ***** válasza:
ha egyszer elkezded utána mindig kell majd...ha egész életedbe ezzel akarsz kínlódni akkor hajrá..am erősebb lesz
2015. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész arcomon van piheszőr. Párszor már leborotváltam teljesen,de nem lett erősebb.L.
2015. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez jó nagy baromság, feletsd el!! Én egyszer kb 10 évesen leborotváltam a kis apro pihéhet a szám folott bajusz :) miután láttam hogy apu hogy borotválkozik munka elott. Azóta nem szoke hanem sotét szor no ott, és most mindíg le kell gyantáznom. Máshol meg ugyanugy szoke maradt, ahol nem borotváltam le.
2015. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges a szőke pihét leszedni, attól bársonyos a bőr.
2015. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!