Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül az ha csak a...

Mennyibe kerül az ha csak a hajvégeimből vágatnék 5-6cm-t? Általában lépcsőzetesre vágattam eddig és most szeretném ha egyenletesre vágná. Mosás minden nélkül. Frissen mosotz hajjal szeretek menni

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szalonfüggő, ahol én vágatom 1.200 Ft egy sima alap vágás hosszú hajon minden nélkül. Van olyan ismerősöm aki kisebb városba (szinte faluba) jár fodrászhoz egy nőhöz akinek a saját házában van egy kis fodrászüzletszerűség, ő 500 Ft-ért vállal alap vágást, de voltam olyan helyen ahol minden nélkül sima vágásért 4.000 Ft felett fizettem. Ennél drágább nem valószínű, hacsak nem valami puccos szalonba mész, de azért eléggé változó.
2017. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a gyors választ. Szeretek kiszámolt pénzzel menni :)
2017. febr. 12. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1600-Ft ot fizettem, derék és popsi közé ér a hajam, abból lett elvágva 10 cm kb.


Sztem vigyél 3000-et (max 5000) de akkor már nagyon sokat mondtam... :)

2017. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!