Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tág pórusú bőrre van valami...

Tág pórusú bőrre van valami arclemosó/tonic, akár házi készítésű pakolás, ami rendszeresen használva TÉNYLEG segít csökkenteni a pórusokat?

Figyelt kérdés
Más baja nincs a bőrömnek, de ez is nagyon zavar, mert lány vagyok, és látom, ennyivel szebben mutat az alapozó is egy normál pórusú bababőrre hajazó bőrtípuson...Én meg sehogy nem tudom eltüntetni a kis lyukakat, és nagyon látható. Próbáltam már a paula's choice bha liquid-jét, ami kimondottan vegyes bőrre van, és segít csökkenteni a tág pórusokat, sokan dicsérték, hatékonynak van beállítva, nekem semmit nem ér. Próbáltam már a Bioderma SEbium Mat Pore Rafiner krémjét, ami szintén csökkenti elvileg a méretet, gyakorlatilag szinte semmit nem csinál. Most elkeztem rendszeresen használni sima perui kovaföldből arcpakolást, utána szép a bőröm és van némi látszatja, de pár órán belül visszaáll a helyzet, és egyébként sem elég látványos. Létezik valami ami tényleg beválik??
2017. febr. 13. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Pattanásaim egyáltalán nincsenek szerencsére, csak hatalmas pórusaim, és valószínűleg vegyes bőröm, mert tocsog a zsírtól, ugyanakkor hajlamos hámlania szárazságtól, ha nem hidratálom eleget. Mások szerint szép bőröm van, de én nem vagyok elégedett, szerintem többet ki lehetne hozni belőle. 25/l
2017. febr. 13. 09:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Yves Rocher pórusösszehúzó tonik. Nagyon jó! Tényleg összehúzza a pórusokat, érzem, hogy feszül a bőröm. Persze csodát ez sem tud tenni, de sokat használ.
2017. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom:)
2017. febr. 14. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, bocs az OFF-ért, csak meg szeretném kérdezni, hogy kipróbáltad-e azóta az Yves Rocher-t, és hogy bevált-e. Én is hasonló gondokkal küszködök :( Köszönöm!
2018. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem próbáltam még ki.
2018. márc. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!