Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokites hidrogen peroxiddal,...

Szokites hidrogen peroxiddal, vagy szokito sprayvel?

Figyelt kérdés
Olvastam ezekrol a szokito spray-ekrol. Gondolkozom, hogy kiprobaljam-e. Lattam, hogy az egyik fo osszetevojuk a hidrogen-peroxid. Azzal is lehetne elviekben hasonlo hatast elerni a hajra fujva? Vagy a sprayekben van egy masik szer, amivel kolcsonhatasba lep?

#szőkítés #hidrogén-peroxid #szokites sprayel #szokites hidrogen-peroxiddal
2017. febr. 14. 23:56
 1/3 anonim válasza:
71%
Ha hidrogén-peroxiddal akarod kiszőkíteni a hajad, semmiképp se csináld magadnak, inkább bízd egy fodrászra! A szőkítő sprayt már nyugodtan használhatod. Ha a Dm-ben veszel Balea szőkítő sprayt, azt úgy tudom 3-4 naponta kell használni, majd hajszárítóval megszáritani a hajat. Kb 5-6 ilyen alkalomra elég a spray. Viszont, mivel ez is tartalmaz hidrogén-peroxidot, így nagyobb figyelmet kell fordíts a hajad hidratálására is, különben könnyen megtöredezhet.
2017. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a kettő. Még a szaguk is.


Nekem a spray jobban roncsolta. A festéket kimosod, balzsamozol, nem olyan gáz, de a sprayre még hőt rakni... sima szőkítővel nekem soha nem volt ronda.

2017. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi!
2017. márc. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!