Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös hajból lehetsége...

Nikky *.* kérdése:

Festett vörös hajból lehetséges vissza váltanom az eredeti sötétszőke hajszínemre?

Figyelt kérdés
A hajamat hidrogénnel leszívattam szőkére amire egy másik barna hajszínt festettem rá. Majd ezek után vörösre festettem, de mivel az eredeti hajszínem jobban tetszett vissza szeretnék rá váltani. Szükséges újra leszívatni a hajamat vagy elég ha csak a vörösre ráfestek?
2017. febr. 18. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire lett sötét a vörös.
2017. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vöröset nem fogja befogni sötétszőke, attól meg kell szabadulni. Colourb4 hajfestékeltávolító szépen leszedi, nem mondom hogy visszakapod a szőkített állapotot de minimum világos vörösre leszedi. Ráadásul ez nem roncsolja úgyhogy jó pár szőkítést megspórolsz vele. Ezután mindenképp le kell szőkíteni világos szőkére és utána mehet rá egy sötétszőke festék.
2017. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha marad vörös pigment (állítólag a vöröset a legnehezebb teljesen eltávolítani) akkor anno a fodrászom mondta hogy a hamvas színek jobban kiütik a vöröset.
2017. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Syoss rézvörös hajfestéket használtam rá.. Igazából ahhoz képest, hogy mennyire vörös volt elsőre,nagyon sokat kopott már belőle.
2017. febr. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!