Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj nővesztésénél mi meg szokott?

Haj nővesztésénél mi meg szokott?

Figyelt kérdés

Elkezdtem növeszteni a hajamat és 2 dolog tűnt fel a forgónál ritkásabb lett a hajam ez sajnos tuti ez menyire megszokott ?és lehet hogy csak nekem tűnik úgy de ahogy hosszabb a hajam mint ha ritkásabb lenne a hajam mármint a fej bőröm nagyon ki rikít .

Valaki valami tanács ?



2017. febr. 18. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen azt ki hagytam hogy munka miatt napi 8-9 órán át téli sapkában vagyok de ezt csak a most a téli időszak miatt ez vajon okozhat ilyet ?
2017. febr. 18. 20:44
 2/4 anonim válasza:
100%
A sapka lelapítja a hajad, a forgódnál látszódik ez leginkább, emiatt rikít ki a fejbőröd.Nekem is hosszú a hajam, és ha már nem frissen mosott vagy nagyon elfekszem nekem is olyan.Mosd meg és ha akkor is olyan akkor kezd el kenegetni valami olajjal, az dúsíthat rajt, illetve használj hajhabot hogy megemeld a hajtöved.De a sapi úgyis lenyomja...Kitartás, mindjárt tavasz!
2017. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és igazad van tényleg csak ez a baj hogy elfekszem meg a sapi ez hogy nem jutott eszembe én meg már nagyban aggódom heti 1-2 alkalommal mosok hajat és általában mindig a 3-4 nap elteltével parázok hogy ritkás a hajam meg minden mert akkor szokott úgy kinézni közbe meg ilyen egyszerű :D

De ha haj ápolásban tudsz részletesebben is tanácsot adni szívesen meg hallgatnám .

2017. febr. 18. 21:33
 4/4 anonim válasza:

Örülök hogy megnyugtattalak :-)

Arra számíts hogy minél hosszabb a hajad annál hamarabb le is fog lapulni mert ugye több haj nehezebb is.Samponból és balzsamból keress dúsító, hajtő emelő verziókat, plusz hajhab.Előre hajolva szárítsd, ha kész mehet rá egy kis hajlakk.Érdemes időnként pár centit levágni a végekből, inkább legyen picit rövidebb mint hogy szálkásak legyenek a hajvégek.Így szép egészséges hajat növeszthetsz.Használhatsz a hajvégekre valamilyen olajat, plusz egy természetes sörtéjű hajkefe is segíthet, nem roncsolja a hajat és nem is húz fésülködéskor.Hajmosás után hagyd száradni levegőn, csak a hajtöveket hajszárítózd.Ja és a gliss kur hajspray-i elég jók nedves haj kifésüléséhez.+1 tipp: lefekvés elött csinálj egy laza copfot a fejed tetejére, igy nem fekszed el éjjel, nem fog lelapulni.Remélem segítettem :-)

2017. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!