Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még soha életemben nem használ...

Még soha életemben nem használtam micellás arctisztítót, ezt hogy kell használni? Át "áztatott" vatta koronggal jól át dörzsölni a bőrt, és le kell mosni az arcot utána vagy nem? :D

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 21:41
 1/5 anonim válasza:
35%
ugyanúgy használom mint egy sminklemosót vagy arctisztítót, vattakorongra rá és áttörlöm vele az arcom. Mondjuk nehezebben szedi le a szempillaspirált mint a krém állagú lemosók de nem rossz szerintem .
2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
előző vagyok. nem kell lemosni utána az arcod :))
2017. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike! :)
2017. febr. 24. 22:11
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
De, mosd le.
2017. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Átitatok vele egy vattakorongot, ledörzsölöm vele az arcomat, majd leöblítem vízzel. Állítólag nem kéne, de nekem enélkül ragacsos érzetet hagy. Sminket még nem mostam le vele, arra nem tudom, hogy alkalmas -e. Hélia D-t vettem, imádom az illatát. Szerintem semmi xtra. Felváltva használok szappant, lemosótejet és ezt, mikor melyiket kívánja az arcom.
2017. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!