Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A borom szaraz, hiaba kenem...

A borom szaraz, hiaba kenem nem javul?

Figyelt kérdés
Mar nagyon regota ilyen. Kenhetem kremekkel nem segitenek. Ha alapozot kenek ra meg teljesen latszik hogy ossze-vissz allnak a bor darabkak...csak nagyon kicsik de en teljesen latom foleg ha ugy esik ra a feny. Ha elkezdenem leszedegetni csak rosszabb lenne es holnapra ugyan ott tartanank. Azon is gondolkoztam hogy ahogy reggel arcot mosok es ezzel lemosom a zsirt rola ezeltal kiszarad es ezert ilyen...mit tegyek?

2017. febr. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol naponta? 2-2,5 liter vizet meg kellene inni. Belülről vagy kiszáradva valószínűleg.
2017. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod, hogy vizet egyáltalán nem használsz.


arctej, arcmosó szivaccsal, esetleg tonik, és aztán krém.


a gyógyszertári mosdókenőcsöt próbáltad?

2017. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot.

A sima viztől is kiszárad nekem is. Én úgy szoktqm hogy mikor arcot mosok utánna efyből be is kenem krémmel és úgy teljesen jo a következő arc mosásig . Nem használok alapozót de lehet neked is váltani kéne mert lehet az szárítja ki a bőröd.

2017. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen így vagyok, ahogy te! Radírozom, mint a fene, de semmit sem segít...Arckefét használok, meg törölközővel próbálom levakarni a bőrdarabokat, de újratermelődnek a nap végére. Sokat iszom ráadásul. Ha meg zsíros krémmel kenem, zsíros lesz a bőröm, és kipattogok.
2017. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!