Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a sok kis apró...

Mit csináljak a sok kis apró hajszállal a halántékomon és fülem mellett?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, sötét színű a hajam és a bőröm is egy árnyalattal sötétebb mint másoknak. Sok vékony de sötét színű hajszál van ott ahova az árnyékolópúdert szokták tenni és a halántékomnál. Szerintem irtó ronda. Mit lehet ezzel kezdeni?

17/l



2017. febr. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is teljesen olyan típus vagyok, mint te. Én ki szoktam szedni csipesszel.
2017. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyanta
2017. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha legyantázom az arcom akkor nem tesz rosszat a bőrömnek? A csipesszel meg csak ritkítani lehet, vagy nem? De gondolom úgy is jobb mint így.

(Néha már komolyan azon gondolkodom, hogy lelézerezek minden szőrszálat örökre és max hordok parókát)

2017. febr. 26. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orulj neki, hogy ennyi hajad van.
2017. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De tényleg rossz. A derekam is szőrös, a karomról meg a lábamról ne is beszéljünk. Azokat tudom szőrteleníteni de könyörgöm milyen lehetetlen pozitúrát vegyek fel, hogy elérjem a saját hátamat? XD ne haragudjatok, kicsit fusztrált vagyok emiatt
2017. febr. 27. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!