Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok javaslatokat tenni,...

Tudnátok javaslatokat tenni, hogyan tudnám a lehető legesztétikusabb módon megoldani a helyzetet? (Haj)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egyik oldalt felnyírattam a hajam először csak egy nagyon kis területen majd legutóbb mondtam a fodrásznak hogy kicsit jobban is felnyírhatja mert alig látszott.

Direkt mondtam neki hogy szeretném ha oda tudnám fésülni a többi hajam ha esetleg el akarom takarni na most ezt úgy tűnik elfelejtette és konkrétan közepén a választékomig nyirta fel.

Nem áll rosszul egyáltalán szerencsére de amikor majd vissza szeretném növeszteni azt így mégis hogy oldjam meg?

Alapból vékony szálú a hajam így ha at is fésülnék egy részt szerintem hülyén nézne ki... gondolkoztam azon hogy majd akkor rakatok póthajat és azt atfésülöm de hát nem rajongok az ötletért. ..


Vélemények ötletek esetleg?

Az a baj ugye hogy ha egy kicsit is nő már ilyen süni formája lesz ... ami azért nem túl szép egy lánynak.


Köszönöm a tippeket.



2017. febr. 26. 18:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem noveszd meg egy kicsit a hajad a felnyirt reszen, utana vagatsd le a masik oldalt is es igy egyforma lesz. Utana csak megno.
2017. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak már tok régóta növesztem nem akarom levagatni..

Na meg addig van gond amíg nem nő a felnyírt oldalon. Mert hülyén néz ki

2017. febr. 26. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!