Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Javaslatokat és tapasztalatoka...

Javaslatokat és tapasztalatokat várnék hajfestéssel kapcsolatban. Tényleg jól jönnének a válaszok, mert szar így kimenni az utcára. Nektek is volt hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval. Eredetileg szőkés-barnás hajam volt. Aztán nagyon sötét barnára festettem be. De mivel majdnem fekete volt, ezért leszedettem. A fodrász szőkítőporral szedte le, majd befestettem egy világosabb színnel. Igen ám, csak borzasztó lett, főleg, amikor a fény ráesett, itt-ott barna, helyenként szőke, másutt vöröses volt. Aztán elmentem egy másik fodrászhoz, befestette, nagyjából egyenletes volt (de csak nagyjából), és most megint kezd szőkés-vöröses lenni, bár most nem olyan borzasztó, mint először volt. Baromi hamar ledobja a színt. És akkor a lényeg. Mit csináljak? Várjak türelmesen, és majd minden festéssel fokozatosan jobb lesz, vagy szedessem le teljesen, vagy használjak hamvasítót?
2011. jún. 18. 14:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, rossz helyre raktam a kérdést.
2011. jún. 18. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen színt szeretnél? ez a legfontosabb, és nem tudom kivenni az írásodból:/


szerintem szőkítsd le teljesen, aztán minden festésnél egyre sötétítsd (ha barnát szeretnél)

ha szőkét, szőkítsd le, aztán egy szép szőke festék+hamvasító


ha rám hallgatsz effasior hajradírral szedd le a loreálnak van ilyenje, sokkal kevésbé ártalmas, mint az oxi


ha linkelnél egy képet a hajadról most, meg, h milyen színt szeretnél, sokkal többet tudnék mondani

2011. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha barnát szeretnél akkor igen, az a megoldás, hogy hamvas barnával befested és majdcsak egyre jobb lesz.
2011. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Szóval, a fenti képen látszik, hogy most milyen a hajam. A világos része az, ami zavar, mert csak ott olyan világos, ha ráesik a fény meg szőkés vöröses. Nos, nekem az a szín lenne jó, amilyen az alja, a második képen ki is nagyítottam. A fodrász 6.1-essel festette be. Tehát hogy érhetném el, hogy a világos rész is olyan legyen, mint az alja?

Köszönöm.

2011. jún. 19. 15:13
 5/5 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!