Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tenyleg letezik hajradir? 15/l

Tenyleg letezik hajradir? 15/l

Figyelt kérdés
Feketere befestettem a szöke hajamat es egy fel eve ugy döntöttem, hogy lenövesztem. Augusztus ota nem festettem be es körulbelul egy 7 cm-es lenövesem van mar. Az lenne a kerdesem, hogy a legkimelöbb megoldas az lenne, ha termeszetes modon jarok el es megvarom meg lenö teljesen (most vagattam vallig eröre a hajam, igy kb. meg egy ev kene neki) Vagy pedig hallottam olyat, hogy letezik valami hajradir, ami eltavolitja a festeket es rögtön az eredetit kapom. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire karositana a hajamat. Olyan megoldast szeretnek talalni, hogy ne kelljen soha többe semmilyen szinure befesteni!

2017. febr. 26. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget :)
2017. febr. 26. 18:33
 2/5 anonim válasza:
dmbe van colour b4 3500ft
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A feketét elég nehéz lesz eltüntetni. Inkább kérd fodrász segítségét. Ki tudja milyen lesz az eredmény.
2017. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legértelmesebb tényleg elmenni egyszer egy fodrászhoz, és befestetni a hajad az eredeti színre. Házilag a szöke hajból kiszedni a feketét elég kockázatos, szép garantáltan nem lesz.
2017. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a clour b4 meg a loreal effasor is csak szőkítőpor ugyanugy roncsolja a hajad csak milyen jol hangzik már hogy hajradír. Én fodrász vagyok, ha már csak egy év kéne hogy lenövezd azt kibirhatod már vagy ha zavar a lenövés esetleg kicsit be lehrtne ombresitani hogy ne legyen csunya vagy menj el rgy fodrászhoz és blansolja le neked ami víz sampon szőkitő oxy és ezis világosít egy két árnyalatot és ez nem roncsolja a hajad de mégis csak világosabb lesz.
2017. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!