Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megéri megvenni ezt a drága...

Megéri megvenni ezt a drága L'oreal efassort? Tényleg kíméletesebb mnit egy szőkítőporos gyenge szőkítés? Mert én úgy értem vettem egy tasak méregdrága szőkítőport.

Figyelt kérdés

A hajam középbarna, festett. Középszőkére akaropk világosítani (eredeti színem sötétszőke. Egész pontosan a saját árnyalatom 6.3mas körülvan a kívánt pedig 7.31. Ez egy aranyló középszőke kis violett beütéssel ami nem látszik csak ellensúlyozza picit a sárgulást.

Eredeti elszánt célom volt hogy 6os oxi+szőkítőporral szedem le a színt de a fodrász rábeszélt erre az efassorra hogy miylen jó stb. Éncsak rosszakat olvastam róla de egy tasakot vettem és itthon egy próbatincsen kipróbáltam. Ugyanazt a hatást hozta mint egy mezei szőkítőpor csak ötször anyniba kerül, kevesebb van benne és büdösebb. Nem értem én ezt ráadásul a rózsaszín tasak csomagolásán is az áll hogy 'bleaching powder' ??? micsoda átba.szás ez? 900 ftos 28 grammnyi szőkítőpor?

A szőkített tincsem és az effasoros között annyi a különbség hogy az effasoros törik mint a fene. másiknak semmi baja.

Ha tudnám hogy ez tényleg kíméli a hajamat vennék ebből több tasakkal de úgy érzem hogy ez egy mezei szőkítőpor jó drágán. Tévednék?



2013. márc. 19. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Loreal Efassor összetételében és hatásában is ugyanaz mint egy szőkítőpor, magyarán az is... szóval semmiképp nem éri meg.

Ha hajradírt akarsz akkor Colour B4-t vegyél. Az nem teszi tönkre a hajat és nem szőkítőpor.

2013. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat ... én is abszolút így vettem észre, az összetevőiben is ugyanaz van mint egy mezei szőkítőporban ... de hát a fodrászkellékesnek érted mit mondjak, rosszul tudja és ez ugyanaz mint bármelyik szőkítőpor?:D nagyon durva azért ez hogy ilyen szinten átba.sszák az embereket és 900 ftokért árulják a szőkítőport hajradír címen ... felháborító ...


Köszi a tanácsot, a colour b4ral kezdtem én is, kétszer használtam, de nagyon nagyon minimális mértékben hozott változást ... kétszer is ugyanaz történt, világosodott, és vissza is sötétült mindjárt a víz alatt ... a gyenge szőkítésre hajlok már emiatt.

2013. márc. 19. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Az effasor nem szőkítőpor.....csak satírozásra jó. Viszont arra sokkal jobb, mint a gagyi porok. Nézd meg mit használnak a profi fodrászok....300 forintért nem veszel sehol jó szőkítő port. A profi szőkítő porok (ápolnak is és valóban jók) 6000 - 10000 forintba kerülnek. Az alatt minden gagyi:(
2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!