Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség a hajfestés és...

Mi a különbség a hajfestés és a bemosás között?

Figyelt kérdés
A nejemnek 5év óta könyörgök, hogy fesse vörösre a haját, mert roppant szexisen mutatna úgy. Növére tanácsàra most hajlandó - nem befesteni, hanem bemosni. Arra vagyok kíváncsi, h ez mit jelent. A kérdésre válaszoljatok, légyszi!

2017. febr. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A bemosás nem rendes hajfestékkel történik, hanem színezett samponnal. Abban más mint a festék, hogy nem tartós, hanem pár mosás alatt kikopik (hajtípustól függ, nekem pl. 2 mosás után már semmi sem látszott, de vkinek 8 mosást is kibír). Szóval max pár hétig marad csak vörös.
2017. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csalfa, vak remény...

A múlt héten volt fodrásznál - nem festette / színezte be...

Na jó, gondoltam, biztos majd utána, itthon magának - hát azt sem.

Csak érteném, hogy mi a bánatért kérdezi meg tőlem kb négy havonta, ha utána nem teszi meg - pedig minden alkalommal mondom neki, hogy IGEN, SZERETNÉM, ha beszíneznéd... :-(((

2017. márc. 15. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet csak nem akarja tönkre tenni a vörös színnel a haját. Igen irtó gyönyörű és szexi tud lenni, de a gazdájának nagyon sok bajt tud okozni. Én elősször 6.-os voltam amikor rászántam magam é színezővel/bemosóval lett beszínezve! A végeredmény jó lett, viszont amikor kopni kezdett undorító volt ezért aztán belett festve nagyon sokat küszködtem vele. Végül most a fekete hajnál tartok, mert a vörös hajat a barna festék feketén fogja be! És még így tele van a hajam vörös foltokkal. Szóval ha nem akarsz nyavajgást hallani a nejedtől hogy milyen csúnyán kopik a haja meg mennyire szét szedte a vörös festék akkor szerintem inkább fogadd el így a haját, egészségesen és szépen. 17/L
2017. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én a festéket színező hatással vinném fel, így kb hat hetes ciklusban kell ismét „festetni”, és nem kopik csúnyán, hanem esztétikus. Nekem ilyen volt másfél évig, a balzsam hatás még jót is tett a hajam szerkezetének, állapotának.
2017. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
en elhagynalak ha ilyen ostoba hisztis felszines ferjem lenne... nincs jobb dolgod mint a feleseged hajszinen hiszteriazni? aztan esetleg ha nem birja a haja vagy allergias reakciot valt ki az is “roppant szexis lesz” hanyinger kelto a stilusod.
2017. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van pénzed fizetni neki 2 hetente a festést a fodrásznál?

(és ez nem kötözködés, csak költői, amit magadnak kell feltenned).

Mert ha nincs, akkor valahogy megértem, hogy a hölgy nem akarja, mert nem olcsó mulatság fenntartani a színt, 2 hét alatt csúnya lesz.

Ha pedig van, és úgy sem akarja, akkor szerintem vegyél neki parókát, amit a hancúrozáskor fel tud venni, és akkor a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad...:)

A párom is nyúzott ezzel anno - bár engem nem kellett nagyon, mert imádom a vöröset, évek óta vörös vagyok.

2017. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!