Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfitársaim (! ), van köztete...

Férfitársaim (! ), van köztetek olyan, aki gyantázza az arcát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy a szakállvonalam felett 1-2 erős szőrszál van, najó több, ami rohadtul idegesít, + ilyen gyengébb "pihék", amiket már csak azért sem borotválnék le, mert nehogymár a szemem alatt is borostás legyek... ti ezzel a problémával hogy vagytok, vagy hogy oldnátok meg? Nem hülyeség szerintetek a szakállvonal felett gyantázni?

Hölgyek is válaszolhatnak. Van egy lány barátom, ő azt mondta, hogy nem hülyeség.

Előre is köszi.



2017. febr. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhányszor próbáltam, hegy élesebb legyen a borosta kontúrja. Cukorgyantával. De elég macerás. Szemöldökcsipesszel egyszerűbb. :-)
2017. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ha ha valakinek nagyon az? Akkor? Gyanta hosszútávra nem megoldás? Meg, ha csipesszel kiszeded az erősebbeket, akkor tényleg igaz, hogy gyengül?


Még jöhetnek válaszok bárkitől, nagyon idegest :/

Köszi.

2017. febr. 27. 19:31
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ott fájna a gyanta. Szőrtelenítő krém?
2017. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de szerintem az éles vonal természetellenessé teszi, mintha mű lenne, ragasztva.


Nekem tetszik a természetes, még akkor is, ha véletlenül nem szimmetrikus, és vannak más színű vagy másmilyenféle kinézetű szálak-részek is a bajuszban vagy szakállban.


Én teljesen ki is ábrándulnék egy olyan hiú férfiből, aki gyantáztat vagy ilyesmi.

2017. febr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző: igenis vannak olyan szakállfazonok, ahol igenis számít az éles kontúr, és úgy szép


Kérdező:

Én szintén a tiédhez hasonló problémából adódóan szintén formázom a szakállamat, én borotvával, és (az én szakállamat legalábbis) se nem erősítette, se nem gyengítette.

De a bajusz környékén szemöldök csipeszt használok, és az 3-4 hétre tartós megoldást jelent, és valamelyest gyengülnek egy idő után a szálak.

Ami viszont azért gáz, mert a bőröd, az izomzatod, a zsírréteg alakul az arcodon az életed során, és maga a koponya is növekszik. Így ami most éppen nem kívánatos szőrszálnak tűnik, annak a hiánya a 10-20 évvel későbbi arcodon már lehet, hogy problematikus lesz.

Ezért nem javasolnám sem a gyantát, sem a csipeszt, mert a végleges eltávolítás-elvékonyítás idővel visszaüt.

Én pont ezért szavazok a borotvára.

2017. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!