Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak mit javasoltok láb...

Férfiak mit javasoltok láb szőrtelenitésre?

Figyelt kérdés

Elég durván szőrös a lábam és engem ez zavar. Nem az a célom, hogy teljesen szőrtelen legyek, csak bőven elég lenne fele ennyi szőr is a lábamon.


Arra gondoltam, hogy most amig hideg van és hosszúnadrágban járunk addig minden hétvégén legyantázom (azért minden héten mert mivel elég szőrös, gondolom már 1 hét alatt is lehet gyantázni) és remélhetőleg ezt ha megismételem párszor akkor némileg ritkulni fog...


A másik módszer ami eszembejutott, az az, hogy veszek egy hajnyiró gépet és beállitom egy nekem megfelelő hosszuságra és körbemegyek rajta. Mert a lábamon szó szerin átlagban ilyen 3-4cm szálak vannak.


Tehát elég sűrű is meg hosszuak is a szálak. Karom, hasam, mellkasom nem szőrös.



2017. febr. 22. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Gyertyával le szoktam égetni. Ha rendszeresen csinálod, kevésbé nő és ritkábban kell csinálni.
2017. febr. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már úgy mint az első válaszoló és tényleg lassabban nő. Amúgy én is hajnyíróval vágom kb fél centisre.
2017. febr. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
Azigen... ez mennyire férfias.... fújjj
2017. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én kozmetikushoz járok. Láb, kár ,has, mellkas gyantáztatni. 17f
2017. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyertyával. xddddddddddddd
2017. febr. 23. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Előszösz jó a gép trimmelni, aztán szőrtelenítő krém 1-2 hetente. Attól függ mennyire nő...Ém krémmel szőrtelenítem.
2017. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én leborotváltam
2017. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Én lány vagyok,férfiakat megszégyenítő lábszőrzettel.Hiába gyantáztatom, ugyanúgy, ugyanannyi nő vissza több évi rendszeres gyanta után is. (kép priviben)
2017. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!