Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfestéket használjam,...

Melyik hajfestéket használjam, hogy befedje teljesen az ősz hajszálaimat? Vagy fodrásszal festessek?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve festem a hajam,mert nagyon elkezdtem őszülni. Mivel ugyanazt a hajfestéket választom mindig nincs tapasztalatom. Egy idő után a festett hajszálaim is őszülnek. Vannak ismerőseim akiknek csak a lenövésnél látszik, hogy ősz a hajtövük, nekem miért őszül a festett hajam is? Rossz festéket használok (L'oréal Paris Casting Creme Gloss) ?

2017. febr. 28. 22:52
 1/5 anonim válasza:
53%
A Casting creme gloss csak egy szinezo,fel is van tüntetve a dobozan,hogy az első pár oszahajszalat képes eltuntetni csak. Probalj ki egy festeket,és csak a toveidet fesd vele. Pl a Palette deluxe nekem nagyon bevalt. 4 hetente festek tovet és egyáltalán nem kopik ki ez idő alatt a szine az elozoleg festett reszrol sem
2017. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Ment a zöld kéz :)
2017. márc. 1. 22:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma direkt megnéztem a dobozát, hajfesték van ráírva, nem színező.
2017. márc. 2. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

"miért őszül a festett hajam is?"

Mert lekopik a festék az ősz hajszálról. Jobban ledobja a festéket, mint a többi hajszál.

2017. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
2017. márc. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!