Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után látszódik meg...

Mennyi idő után látszódik meg a hajon és a szemöldökön a ricinus olaj használata? Illetve hányszor használjam? Hajra használva mennyit kell tenni? Mennyi ideig hagyjam fent?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenfuggo, h kinel mikor latszik. Nekem gyorsan latszott, de nekem alapbol is gyorsan no a hajam, en csak turboztam vele. Fennhagyni: par orara hajmosas elott, s en csak a vegekre tettem havi 4-5x kb. Szemoldokre mast hasznaltam.
2017. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mit használtál szemöldökre?
2017. febr. 28. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Hónapokig használtam a szemöldökömre ricinusolajat, de semmit nem használt.

Kipróbtam a Realasht, amitől egy hónap múlva már láttam a változást. Gyönyörű dús lett, és a hosszán is láttam, hogy nőtt.

2017. márc. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a ricinusolajat úgy szoktam használni, hogy egy evőkanálnyi ricinushoz egy evőkanál olívaolaj meg pár csepp citromlé, ezt pedig az egész hajra rákenem és 3-4 óráig hagyom. Ha csak a hajvégre teszed az konkrétan felesleges hajnövesztés szempontjából, az csak a hajvégeket óvja. Ha növeszteni szeretnéd, akkor a hajhagymákhoz kell eljutnia
2017. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!