Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ár-érték arányú borbély...

Jó ár-érték arányú borbély ("férfi fodrász") Budapesten, bejelentkezés nélkül?

Figyelt kérdés

Fodrásznak hagyományosan a női fodrászt hívták, mivel a nőknek a hajvágás általában fontosabb, ezért nekik természetesebb időpontra bejelentkezni. A hagyományos férfi borbélyhoz az ember nem időpontra megy, előbb utóbb úgyis sorra kerül, addig elfoglalja magát, olvas, beszélget, akár telefonozik. Nekem valahogy mindig is furcsa volt fodrászhoz időpontra menni.


Van most ez az új, divatos lánc, 3500 forintért vágnak, ezt valahogy nem érzem annyira jó ár-érték aránynak. Meg szerintem ennél a láncnál az ember inkább a hipszterséget fizeti meg. A másik oldalon meg ott a Bio Hair, Csak Hajvágás, ilyenek, mennyi is? 1500 Ft? Mindenesetre nem dolgoznak meg a pénzükért, kb. 5 perc a művelet, olyan is.


Jó ár-érték aránynak a kettő között gondoltam valamit. Pl. egy átlagos borbély egy másik országban híres törzsvendéggel: https://www.youtube.com/watch?v=YKatVFu4PYY

Valami ilyesmire gondoltam. Ilyesmi Budapesten?



2017. márc. 1. 15:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Valaki? Senki?
2018. jan. 11. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!