Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj mellékhatás?...

Ricinus olaj mellékhatás? Hajdúsításra használnám, de félek, hogy rosszul sül el.

Figyelt kérdés
Csípőig érő hajam van egész kiskorom óta, sosem volt vele gond, de másfél éve nagyon elkezdett hullni stressz hatására. Lelkileg már kezdek rendbe jönni, de a hajam azóta sem nő vissza, és eléggé látszik a fejbőröm. Sok jót hallottam a ricinus olajról, viszont sok rosszat is. Azt olvastam, hogy egyénfüggő és sokaknál hajhullást okoz. Ki merjem próbálni? Nem szeretnék rontani a helyzeten, de már sok mindent próbáltam és eddig semmi nem használt.

2017. márc. 2. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés. Nekem nem okozott hajhullást, nem is nőtt látványosan a hajam, csak kicsit egészségesebb lett, ja és hasonló hossz.
2017. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Merz drazséra eskuszom, a belso taplalas hive vagyok.
2017. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!