Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyantáztatnék, de félek...

Intim gyantáztatnék, de félek hogy közbe felállna a péniszem, vagy elélveznék?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és amúgy is elég lúzer, izgulós típus... Pont azért gyantásztatnék, mert most lenne lehetőségem szexelni. A borotválkozásoktól meg kikészűl a bőröm és bőrtisztitás (vagy mis) is kéne, mert pl. egy csomó helyen szőr tüsző gyulladásom van.


Amúgy valahol olvastam, hogy sok férfinek merevedése szokott lenni közben, így nem gáz, de nem tudom... :/



2017. márc. 3. 16:25
 1/6 anonim válasza:
A szőrtelenítő krémmel jobban jársz szerintem.
2017. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Létezik, olyan amit lehet intim területen használni? Mert nekem van valami, de arra külön rá van írva, hogy nemiszervel ne érintkezzen...
2017. márc. 3. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Van külön nőknek, férfiaknak szőrtelenítő krém.

Nyilván a fütykösbe ne kend bele a krémet, de körülötte ahol szőrös nyugodtan. Ezért van.

2017. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én évek óta gyantáztatok intim részen is. Még egyszer sem állt fel a farkam gyantázás közben, pedig nagyon dögös kozmetikusom van. :) Abban a helyzetben, amikor fájdalmasan tépi a szőrt, egyáltalán nem tudok felizgulni.


A szőrtelenítő krémet felejtsd el, sokkal jobb gyantázva. :)


F

2017. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szeretnék gyantáztatni én is, de félek a fájdalomtól :D A cukorgyanta nem olyan fájdalmas állítólag, próbáld ki azt, én is erre merek vállalkozni. :)
2017. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid86 ***** válasza:
Ne féljetek, a szépségért meg kell kicsit szenvedni. Évekig jártam gyantáztatni, eztán rájöttem hogy az elektrolízis jobb, és valóban végleges. Így már oda járok 1 éve (4 alkalom mert nem helyben van).
2017. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!