Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a nőknek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek amikor elélveznek a szájukban?

Figyelt kérdés

Engem az érdekel, hogy ha pontosan letudnák írni, hogy milyen érzés az amikor a partneretek elmennek a szátokban!

Általában első ilyen alkalommal elég heves ez a dolog és elég nagy izgalmi állapotban van mindkét fél szóval gondolom nem kevés anyag megy belétek és arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már kellemetlen helyzet ilyenkor?

Szóval volt olyan, hogy rendesen megküldte a lány száját?

Nem akarok barbár lenni csak velem volt úgy, hogy rendesen sajnáltam a csajt amikor elmentem a szájában!

Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor spriccel vagy folyik?



2016. dec. 26. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Én bírom ha a pasim a számba megy,nagyon felizgulok tőle.Bár neki nincsen irreálisan sok,de azért érzem,amikor spriccel bele a meleg cucc a számba.
2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
változó, de szerintem a spriccelősből kevesebb pasi van. és hát a pasi biztos hogy nagyobb izgalmi állapotban van ilyenkor mint a lány. kellemetlen helyzet ilyenkor inkább akkor van ha rosssz izű a cucc, vagy ha épp nincs a lánynak kedve lenyelni. bár az sem jo ha véletlen a hajunkba is megy egy adag.
2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Velem és az egyik barátnőmmel volt olyan, hogy átjött de mivel megvolt neki nem tudtunk szexelni! Erre ő saját magától ajánlotta fel, hogy jól leszop! Mondanom sem kell, hogy egyből engedtem neki viszont kb előtte egy hétig nem találkoztunk na most én sem csináltam semmit egy hétig szóval nem tartott sokáig viszont elég rendesen teli is küldtem szegénykémnek a száját! Éreztem ahogy zúg végig a nyelvén a sűrű anyag hosszú csíkokban! Akkor egy kicsit úgy éreztem túl önző voltam vele szemben bár nem szólt érte de azért elgyengült meg leverte a víz rendesen!
2016. dec. 26. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom, lehet bennem van a hiba, de nekem jöhetne a párom, percenkét egy decivel is.... Imádom, szeretem az ízét, ha sok az még jobb, mert tudom, csak velem volt......
2016. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy végül is akkor nem nagy gond ha sok a cucc!

Mi pár hónaposak voltunk akkor szóval nagyon új volt még a kapcsolat vele minden téren nagy volt a hév imádtam amikor szopik és saját magától ajánlotta fel szinte mindig aminek mindennél jobban örültem! Bár ez az aktus maradt meg bennem legjobban de volt még ilyen bőven vele! Ennél az egynél kérdeztem meg utána, hogy nem haragszik-e, hogy rendesen bepiszkoltam azt a gyönyörű száját? Majdnem átszakítottam a tarkóját a szentemnek! :)

De ő csak lágyan mosolygott, és halkan azt mondta

"Dehogy is, örülök, hogy jó volt neked!" :)

Után rohant fogat mosni mivel elég kemény lehelete volt!

2016. dec. 26. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
#3 Jó,hát ilyen előfordul.Azért ne legyen lelkiismeret furdalásod,végül is nem az első volt neki,gondolom.Utána megbeszéltétek azért?
2016. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én próbáltam feszegetni még egy kicsit a témát de nem akartam, hogy elillanjon a varázsa és mivel megnyugtatott, hogy nem volt ellenére a dolog és ő ajánlotta fel így ez a része már nem nyugtalanított annyira! Viszont olyan kíváncsi voltam mint egy gyerek, hogy mit érezhetett akkor!

Bár amilyen kis mimóza lány volt, halk szavú és törékeny!

Nem gondoltam volna róla, hogy ilyen kis amazon az ágyban!

Szinte féltettem az ilyen alkalmakkor de ő állta a próbát!

2016. dec. 26. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tök korrekt volt akkor a csaj reakciója. :)

De jó tudni,hogy vannak még ilyen érzékenyebb lelkű fiúk is mint te. :)

Pont az ilyen kis mimózák szoktak a legbevállalósabbak lenni. :D

2016. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én amikor érzem hogy nemsoká élvez akkor a végét a torkomba engedem,tehát lenyelem a farka végét.Ilyenkor nyugottan élvezhet nyelni sem kell mind lefolyik.
2016. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
9-es nem jön rád olyankor a hányinger?
2017. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!