Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 1X van időm szoliba...

Heti 1X van időm szoliba járni, Lesz eredménye attól független hogy csak ilyen ritkán vagyok? Kb. hány alkalom után kell látszódnia?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy elég! Én is így jártam (járok), nem kell túlzásba vinni, tudod, mindent ésszel. A bőrödtől függ, kb. 3. után már jól látható lesz a barnaság, de legalább heti 12 percet javaslok, mert a kevesebb nem látszik tényleg.
2010. máj. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fehér és érzékeny bőröm van, könnyen leégek. Tavaly találtam egy tök jó szolit, ami jó erős. Igaz drágább is mint a többi. Egyszer voltam nyár elején, s még szeptemberben is láttam magamon a bugyi vonalát.

Most majd megint szeretnék járni egy héten egyszer olyan 3-5 percre. (Eleinte 3-ra, aztán ha már megszokta abőröm akkor többre is). Szóval az eredmény a szoli erősségétől is függ.

2010. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 1 alkalommal járok 12 percre. Nem vagyok négerbarna, de azért van színem.

Nem vagyok műnő, inkább csak kellemes színem van.

2010. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!