Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Picit hullik a hajam, szedek...

Picit hullik a hajam, szedek rá revalidot és néha ricinus pakolást. Beszínezhetem ettől független vagy sokat ártok neki? Színezővel szeretnék csak egy kis vöröses csillogást adni neki.

Figyelt kérdés
Van valami egyéb ötletetek hajhullás ellen? S összel tényleg hullik? Eddigi években nekem nem tünt fel
2010. okt. 9. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokott őssze hullani persze. Ha jó minőségű szinezőt használsz nem fog ártani neki csak tegyél rá gyakrabban pakolást és nem lesz semmi gond
2010. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy maradj a hennánál...
2010. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként rengeteg oka lehet.Menj orvoshoz és vérvétel.A hajhullás sokat elárul.Lehet gyulladás a szervezetedben,lyukas fog is okozhatja.

De azt jól teszed,hogy szedsz revalidot,bár nekem a Biovanne jött be.

De azért ezeknek a hatása is olyan 3hónap után mutatkozik.

2010. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!