Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös a karom, szerintetek...

Szőrös a karom, szerintetek mennyire "durva"?

Figyelt kérdés

Talán az átlagosnál kicsit szőrösebb a karom (volt már aki megjegyezte), hála istennek csak szőke. Én nem szeretném leszedni, csak hát mostanság naagy divat lett ez a "legyünk szőrtelenek mindenhol" felgogás. Nem vagyok már tini, 23 éves felnőtt nő vagyok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre :)


[link]

[link]

[link]


2017. márc. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Brutális. De nem csak a szőr, hanem az egész kezed.
2017. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látnád az én karomat, ráadásul nekem még sötét is a szőröm. Nem zavar, mert amúgy is olyan férfias jellem vagyok. Szerintem ha téged nem zavar, hagyd rá a többiekre, ne foglalkozz velük. Ha ők szőrteleníteni akarják, hát szőrtelenítsék.
2017. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a csibéken is van pihe, mégis szeretjük őket :)
2017. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem durva,persze ha kiraksz egy képet,amin még ki is hangsúlyozod,hogy nézzük a szőrt rajta,akkor a bolond is észreveszi,hogy ott van. Ez még bőven elmegy,ha velem jönnél szembe az utcán vagy állnál mellettem biztos észre se venném. Többet aggódsz ezen,mint amennyit a téma érdemel.
2017. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem durva,persze ha kiraksz egy képet,amin még ki is hangsúlyozod,hogy nézzük a szőrt rajta,akkor a bolond is észreveszi,hogy ott van. Ez még bőven elmegy,ha velem jönnél szembe az utcán vagy állnál mellettem biztos észre se venném. Többet aggódsz ezen,mint amennyit a téma érdemel. 24F
2017. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos ha picit natúr vagy. 25\F
2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!