Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl szőrös a karom. Mit...

Túl szőrös a karom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig is szőrös típus voltam, apukám is az. Az a baj, hogy sötét is ráadásul. Nem túlzok ha azt mondom, hogy mindenhol feltűnően szőrös vagyok de a hormanjaim sincsenek rendben. Ezek nem pihék. Sokáig nem zavart a szőrös karom, de most már egyre jobban. Csak az a baj, hogy félek, hogy szúrni fog még a karom is vagy megerősödik, esetleg nem fogok tudni rendszeresen kozmetikushoz járni. Az epilátor kizárva. A lábamat szoktam vele néha de nagyon fáj és kb 1 hét múlva már szőrös plusz közvetlenül utána is szúr. A bajszom is látszik de azt se merem legyantáztatni. Így is a hasamat, combomat, lábamat, lábfejemet borotválom és utálom már magam. A barátom előtt sem merek levetkőzni mert látszik, hogy borotválom. Kozmetikus előtt is szégyellném a hasamat és combomat. Mit tegyek? :(
2016. dec. 22. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2016. dec. 22. 22:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mered a bajszod leszedwtni? Nem fáj annyira.

A kozmetikus előtt pedig ne szégyelj semmit, sok mindent látták már ők.

2016. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok,de mindenhol borotválom, igaz nem rendszeresen,de alkalmanként mindenképp. L.
2016. dec. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 5-6 évig borotváltam a karomat (is). Na azt tényleg ne tedd. De az epilátor miért van kizárva? Nekem nem marad utána fekete pötty. Ha hosszú a szőr állatira fáj. Aztán szép lassan hozzászokik a bőr. A lényeg, hogy ki legyen áztatva a terület és ne legyen túl hosszú a szőr.

A kozmetikus pedig nem fog szólni ilyenért... neki ez a dolga, hidd el, látott már csúnyábbat is.

A lábamat én is borotválom, mert a gyantához megnöveszteni nem bírom, az epilátortól pedig tele lesz fekete szőrbenövésekkel.... bár a lábujjaimon bevált. Én 2013. karácsonyára kaptam a gépet, azóta csak ezzel szőrtelenítem a karom, a lábujjam, hónaljam és már kis pihékként kezdenek visszanőni. Nyilván, ha a kinövéstől számított 1 héten belül nem szedem le, sötétebb lesz.

Sajna az ajkam felett én is borotválom, mert van ott egy anyajegyem amit bajos lenne megsérteni..

2016. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En epilalom a labamat, karomat, honaljamat. Igen, egy het alatt visszano. Kamu a reklam, esetemben legalabbis biztos. Hat az elejen nagyon faj, de hozza lehet szokni, par het utan mar egyaltalan nem faj. En a helyedben vennek egy nagy levegot es epilatorral nekiesnek. Megeri, mert nemsokara mar nem fog fajni :)
2016. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!