Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha tojásos hajpakolást rakok...

Ha tojásos hajpakolást rakok éjszakára a hajamra, az nem romlik meg reggelre a fejemen?

Figyelt kérdés
Magában vagy keverve, vagy csak a sárgájától lesz valami bajom?
2017. márc. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A tojás nem romlik meg sem a fejeden, sem máshol egy éjszaka alatt.


A hajadra a tojásos pakolást kb egy óra múlva le kell mosni, azaz egy éjjelröl szó sincs.


Ha egy éjszakára rajta hagyod, akkor másnap elég nehéz lesz lemosni, és sokkal többet árt a hajadnak, mint amennyit a pakolás használt.

2017. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz töle de tojásos hajpakolást max 20 percig lehet rajta hagyni hajon. Írtó büdös tud lenni ha sokáig rajtahagyod tapasztalatból mondom. Ha egész estés hajpakolást szeretnél akkor a ricinus olajat ajánlom nekem bevált. Nekem a tojásos hajpakolást nehéz volt kimosni és másnap is érzett kicsit a szaga ami zavart :S
2017. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát éjjelre ne hagyd szerintem sem rajta, a ricunus olajról csak annyit tudok mondani, én használom, növesztett a hajamon,(bár nem tudom nálad ez e a cél?!), de én éjjelre nem ráknám fel azt sem a hajamra, csak mert én megpróbáltam és konkrét két napig fo*tam mint a lakodalmas kutya.... Szóval tapasztalat... 😁😁😁😁😁😁😁
2017. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A csirke is kikel addigra :) Ne rakd fel egész éjjelre. Inkább teafa olajos balzsamot hagyj úgy hogy nem mosod ki teljesen.
2017. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!