Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hosszú fenékig érő...

Szabó Violla kérdése:

Lányok! Hosszú fenékig érő haj vagy cici alá érő haj a jobb?

Figyelt kérdés
azért kérdrzrm mert nekem fenékig ér de cici alá szeretném vágatni! mit gondoltok?

2017. márc. 5. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kettő között jön be :D
2017. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cici alá érő haj is szép hosszú, ha váltani akarsz, akkor tedd meg. Nem lesz túlságosan drasztikus a változás.
2017. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem a rövidebb tetszene, szerintem a fenékig érő hajak 80%-a elég ápolatlannak néz ki, mert vagy ritkán vágják, vagy rosszul van vágva, vagy ha festett, akkor nem egyenletes. Kevés igazán szép hosszú hajat látok.
2017. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nekem volt nagyon hosszú hajam (gyerekkoromban combközépig érő, felnőttként drékig érő) de én a rövidebbet jobban szeretem. A mellig érő is szép hosszú de jóval kevesebb vele a macera. Nekem most mell fölé ér kicsivel de max. könyökig akarom most növeszteni, tovább nem.
2017. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a fenékig érő. Szépnek szép, de nem tartom praktikusnak.

Derékig érő hajam volt csak. Nyáron teljesen összetöredezett az állandó felfogástól, meg amúgy is majd meghaltam tőle olyan melegem volt. Egy szép meleg augusztusi napon levágattam belőle, vagy 30 cm-t azóta sem bántam meg, egyáltalán nem hiányzik.

2017. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fenékig érő nekem jobban tetszik. Ha szép a hajad akkor ne vágasd le vagy csak derékig.
2017. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!