Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan hogy a kis húgotok mondjuk felnőtt és eddig ugye nektek volt jobb seggetek vagy nagyobb melletek stb, most meg neki? Vagy ha nem húgotok de akár egy régi ismerős akit már régen láttatok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ezt hogy éltétek meg?

Mennyire volt "ciki"?

Nem volt ilyen női féltékenység bennetek?

Vagy volt hogy rivalizáltatok egymással?

Akár privibe is írhattok.



2016. júl. 28. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen én voltam a "rút kis kacsa", a nővérem ezt gyakran éreztette velem. Aztán 17 éves korom után fordult a helyzet. Ő ezt elég nehezen viseli...:)))
2016. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
első bnőm volt igy, ővolt az idősebb, ez nagyon rég volt, lassan 20 de 13nak néz ki, a hugica meg csöcsös, magas, kerek seggű bár még éretlen kis pelyhes :D .. ez az uóbbi 2 évben forult náluk, hugica most 15..
2016. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is fiúsabb alkatú voltam kis mell kis fenék vékony pattanásos stb. A nővérem meg mindig csodaszép :) Most nagyon jó alakom lett, nőies hosszú lábaim vannak kerek fenekem és nagyobbak a melleim a tesóménál az arcom is tisztul :) A tesóm ezt mindig is tudta hogy jobban fogok kinézni, így belenyugodott :)
2016. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem van szerencsésebb alkatom, a tesómnak viszont a személyiségében van valami különleges varázs (és amúgy ő se egy bányarém).
2018. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!