Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 évesen hogy mondjam el...

11 évesen hogy mondjam el anyának hogy borotválkozni szeretnék?

Figyelt kérdés
11 éves fiú vagyok és zavar a bajszomés az államon a szőröm,már elég sok van belőle és fekete, és zavar meg piszkálnak miatta. Hogy vegyem ráanyáthogy engedje leborotválni.

2016. máj. 16. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak borotváld le, és visszaragasztani már nem fogja. Ha mégkérdezi, hogy miért tetted, mond, hogy piszkálnak emiatt és nagyon zavar téged.

Biztos megérti, velem is ez volt, és sokkal kínosabb a kortársak piszkálódásait elviselni, mint most egy fejmosást végighallgatni (szerintem). Ha jófej az anyukád, megérti. Nem kell engedélyt kérned rá.

2016. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes dolog a borotválkozás, csak sok a tévhit vele (pl.: hogy erôsödik a szőr). Nem tudom apukáddal milyen a kapcsolatod, de vele lehet jobban meg lehet beszélni. Nem nagy tragédia ez.
2016. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy fiú ezt az apukájával beszélje meg inkább,de nem nagy kaland. Ahogy itt leírtad jó lesz.
2016. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én szüleim elváltak.. Ugyhogy csak anyu van.én mondtam neki hogy vegyen nekem mert úgyis ment boltba..aztán kessz ennyi volt :D
2016. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!