Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Soha nem voltam még szoliban,...

Soha nem voltam még szoliban, túl fehér bőrü vagyok, sok az anyajegyem, de úgy érzem muszaj egy kicsit barnulnom, jó ötlet a szoli?

Figyelt kérdés
Holnapra vagyok berendelve,nagyon izgulok,mert még soha nem voltam szoliban,18 éves vagyok és ciki,hogy azt sem tudom,miképp,hogyan müködik:(
2010. máj. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még több anyajegyet + még szeplőket is szeretnél akkor jó helyre mész, ha csak normál színt szeretnél akkor menj ki a napra. Attól hogy nincs 50 fok még lehet barnulni.
2010. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
énis fehérbörű vagyok és szemlős is ésmég anyajaegyem is van és ez nemazért van mert szoliba jártam sosem voltam szoliban énis szeretnék majd menni :) Nemlesz bajod ha nemleszel ben sokáig max 5 percig maradj első alkalommal ha nagyon leégsz az nemtesz jót a bőrnek és utánna feltétlenül hidratálj!
2010. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is fehérbőrű vagyok,sok anyajeggyel.Én jártam szoliba évekkel ezelőtt,azóta még több anyajegyem van.Érdekes volt mert egyszer csak azt vettem észre,hogy van a hátamon egy halvány folt,attól jártam tovább szoliba,aztán 2 hét alatt a foltból egy fekete anyajegy lett.

De ha mértékkel szolizol,nem biztos hogy te is így leszel.

Önbarnítós testápolóra még nem gondoltál?Ha csak egy kicsit akarsz barnulni azok is jók!

2010. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én sem hülyeségből írtam, egyszer mentem szoliba mert kötelezően elküldtek egy fotózás miatt, hát nem volt kellemes az a 3 perc sem ott, és ennyitől is dupla annyi szeplőm lett mint előtte volt, meg lett még a hátamon és vállamon is ahol előtte sose jött ki a naptól sem. Ja és még csak barna sem lettem csak vörös. Ennyit a szoliról. Menjen aki nem normális, én örülök hogy fehér vagyok.
2010. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!